Chcę obejrzeć nagrania webinarów

Wydarzenie online, na którym podczas webinarów na żywo dowiesz się jak dodać skrzydeł Twojej marce foto! Ogarnij obsługę klienta, sprzedaż, organizację swojej pracy i... zarabiaj więcej.

Chcę obejrzeć nagrania webinarów

Harmonogram


Twój klucz do poleceń i nowych zleceń

16.05.2022, godz. 20:00 (poniedziałek)

Jak zachwycić klienta podczas obsługi zlecenia, by ten przyprowadzał Ci nowych? Posłuchaj o tym jak każdy element współpracy wpływa na postrzeganie Twojej fotograficznej marki.

Małgorzata Margo Słowik,
fotografka ślubna i rodzinna, margografia.pl, Crystal Academy


Jak efektywnie zamknąć zlecenie foto?

17.05.2022, godz. 20:00 (wtorek)

Poznaj dwa spojrzenia na finisz usługi fotograficznej. Przekonaj się, jak istotny jest ten moment i w jaki sposób pomoże Ci zdobyć kolejne zlecenia.

Ania Panuś, fotografka rodzinna, malaniafotografia.pl

Ewelina Mierzejewska, fotografka noworodkowa i rodzinna, fotografieeweliny.pl 


Jak rozkręcić biznes foto w konkretnej niszy?

18.05.2022, godz. 20:00 (środa)

Oferowanie wielu różnych rodzajów sesji może być jak strzelanie na oślep – szczególnie na początku fotograficznej drogi. Posłuchaj jak wyglądała droga Niny i Darka do zdefiniowania ich marki foto w konkretnej niszy – fotografii w stylu filmowym.

Nina Twardowska i Darek Łukasik, 
fotografowie ślubni, weselni i portretowi, ninaanddarek.com


Łatwiejsze zarządzanie fotograficzną pracą

19.05.2022, godz. 20:00 (czwartek)

Dowiedz się jak uporządkować swoją pracę i sprawić, że będziesz się zajmować tylko tym, co naprawdę kochasz w działaniu jako fotograf.

Anna Wojnowska, Zarządzanie projektami online
Organizacja biznesowego zaplecza, annawojnowska.pl

Andrzej Słowik, Crystal Albums, crystal-albums.pl


Czy płeć fotografa ma znaczenie dla klienta?

20.05.2022, godz. 20:00 (piątek)

Stereotypy w pracy fotografa – jak sobie z nimi radzić? Posłuchaj o dwóch spojrzeniach i tym jak Marika i Szymon radzą sobie z obiekcjami klientów w stosunku do realizowanych przez nich sesji.

Marika Wrońska, fotografka rodzinna i psycholog z wykształcenia, marikawronska.pl

Szymon Nykiel, fotograf ślubny, lmfoto.pl


Wielki finał

22.05.2022, godz. 19:00 (niedziela)

Wraz z zakończeniem wydarzenia otworzymy drzwi do platformy edukacyjnej i unikalnej społeczności dla fotografów – Crystal Academy. To jedne miejsce, gdzie możesz szlifować swoją markę foto dzięki materiałom wideo, kursom, transmisjom LIVE oraz uzyskiwać wsparcie w ramach unikalnej społeczności fotografów.

Małgorzata Margo Słowik, Andrzej Słowik, Crystal Academy

Chcę obejrzeć nagrania webinarów

„Dobre zdjęcia” to dziś za mało.

Klienci (nie siedzący w branży) nie dostrzegają wyraźnych różnic między zdjęciami różnych fotografów. Według nich większość jest na „dobrym” poziomie (czyli na takim, za który są w stanie zapłacić)

Wysokiej jakości sprzęt to standard i jest dostępny w wielu przedziałach cenowych – dla każdego.

Poza kwestią ceny, decyzje klientów sprowadzają się do pytania "Kto da mi znacznie więcej, niż zdjęcia?"

Z nami ogarniesz Twój biznes foto.

Zadbaj o całokształt Twojej usługi fotograficznej

Przeprowadź fantastyczną obsługę klienta

 

To jak prezentujesz swoją ofertę, jak prowadzisz komunikację, jak dbasz o indywidualne potrzeby i w jakim stylu przeprowadzasz zlecenie ma kolosalne znaczenie. Nawet najlepsze zdjęcia nie dadzą klientowi 100% satysfakcji z Twojej usługi, jeśli w trakcie zlecenia nie czuł się komfortowo. Na co więc zwrócić uwagę? O które aspekty zadbać? Pogadamy o tym podczas wydarzenia!

Nadaj unikalną otoczkę Twojej usłudze

 

Forma przekazania zdjęć to dziś kluczowy element zlecenia foto – w końcu to ona wieńczy dzieło. Jak przekazujesz zdjęcia? Przesyłasz długaśny link do plików? Wysyłasz w nieestetycznej kopercie z poczty? A może przekazujesz je w biegu, niczym kurier, nie zamieniając z klientem więcej niż 2 słów? Czas to zmienić. Podczas wydarzenia opowiemy Ci o tym jak możesz zadbać o doświadczenia Twoich klientów i sprawić, by poczuli, że są obsługiwani na najwyższym poziomie. Najlepsze jest to, że... możesz na tym dodatkowo zarobić!

Zadbaj o terminowość, zorganizuj swoją pracę

 

Jak płaci to poczeka? Nie do końca. Bo co z tego, że klient jest miły, a zdjęcia które zostały wykonane to czysty kryształ w Twoim portfolio, jeśli... Zostały dostarczone po ustalonym terminie? Niesmak zepsuje słodycz końcowego efektu. Dlatego zadbanie o sensowny proces pracy nad sesjami jest Twoim obowiązkiem! Poruszymy ten temat i damy Ci wskazówki, jak możesz uporządkować swoją pracę jako fotograf.

Zapisz się i obejrzyj nagrania webinarów

Klikając "Zapisuję – chcę obejrzeć nagrania webinarów" zapisujesz się na newsletter i wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Crystal Albums, (adres 42-400 Zawiercie, ul. Amatorska 20) informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej oraz na wykorzystanie komunikacji e-mail w celach marketingowych zgodnie z polityką prywatności.

Polityka prywatności

Zapisy transmisji będą dostępne jeszcze przez

Zapisz się, żeby uzyskać do nich dostęp

00

DAYS

00

HOURS

00

MINS

00

SECS