Wszystkie narzędzia, które pomogą Ci
przejść do segmentu premium 
w branży foto 

 

Zacznij od pierwszego z nich. Album pokazowy to Twoje portfolio. Wisienka na torcie Twojej pracy. Ukoronowanie godzin selekcji i obróbki, a przede wszystkim – podkreślenie najwyższej jakości Twoich usług. A teraz to także Twoja przepustka do Klubu i bazy bezcennych materiałów.

Najpopularniejsza opcja

Zamów album pokazowy w Crystal Albums

1 zamówienie albumu pokazowego = dostęp na 365 dni

W ramach członkostwa:

Zamów album pokazowy i uzyskaj dostęp

Dostęp płatny

299 zł

dostęp na 365 dni

W ramach członkostwa:

Wykup dostęp

Przekonaj się, jak wiele da Ci
 członkostwo w Klubie

Uzyskaj dostęp do kursów, webinarów i narzędzi, które pozwolą Ci promować swój fotograficzny biznes i zwiększać wartość usług w oczach Twoich klientów. Zadbaj o każdy szczegół i przejdź do segmentu premium.

Family Unposed: Rodzinna fotografia dokumentalna

Rozbuduj swoją ofertę o sesje oparte na autentyczności! Wykorzystaj nowy trend i niszę do zagospodarowania. Kurs opracowali Ola i Łukasz Klimkowie (Pixelheart Studio).

Jak przygotować wzorową ofertę? (kurs)

Podbij serca klientów pokazując to, co oferujesz w przemyślany i skuteczny sposób. Poznaj zarówno merytoryczne jak i techniczne aspekty wzorowej oferty.

Więcej...

Jak sprzedawać albumy? (kurs)

Rozbuduj swoją ofertę i zyskaj na solidnych marżach. Naucz się promować produkt w szerszym zakresie i poznaj strategie cenowe. 

Więcej...

Jaki powinien być album pokazowy? (mini-kurs)

Zobacz jak najlepiej wykorzystać pokazówkę do promowania swoich usług. Dowiedz się jak ją rozplanować.

Więcej...

Jak zaprojektować i zamówić album (mini-kurs)

Ogarnij kreator i stwórz piękny produkt! Poznaj kompletny proces projektowania i zamawiania albumu.

Więcej...

Świąteczne mini-sesje last minute

W krótkim czasie zorganizuj świąteczne mini-sesje i zarób na nich dobre pieniądze. Kurs opracowała Barbara Gepert (Agrafka Foto).

Więcej...

Makiety produktów Crystal Albums

W magiczny sposób umieść fotografie z Twoich sesji obok produktów Crystal Albums, którego fizycznie nie posiadasz. Zaprezentuj je Twoim klientom na Twoich profilach, w stories, na stronie, czy tez w ofercie.

Więcej...

Szablony ofert usług foto

89 slajdów w formacie PowerPoint i Keynote, które możesz łatwo dopasować do swoich potrzeb. Zawierają fotografie, które możesz wykorzystać oraz propozycje tekstów i pakietów.

Więcej...

Margo knows BEST... (stała seria)

Czyli odpicuj swoją obsługę klienta! W tym cyklu Margo stara się rozwiązać najtrudniejsze sytuacje, jakie mogą wyniknąć przy współpracy fotografa z klientem.

Odcinki premierowo wcześniej – tylko w Klubie Crystal Academy.

Obejrzyj na YouTube

Konsultacje wideo

Gdy już zaczniesz szlifować swój biznes możesz gdzieś natknąć się na ścianę. Ścianę pytań i wątpliwości. Wtedy jesteśmy dla Ciebie dostępni. Zapisz się i porozmawiajmy!

Materiały pomocnicze

Szablony, checklisty, dokumenty... Znajdziesz tu sporo gotowych plików do wykorzystania w Twojej pracy.

Zapisy transmisji LIVE

Posłuchaj rozmów z ekspertami. Praktyczne porady na temat prowadzenia i promowania fotograficznego biznesu oraz ogarnianie lajfstajlu fotografa.

eBooki

Krótsze niż kobylaste książki, ale za to przepełnione samą esencją wiedzy – zamkniętą w uporządkowanej i przyjemnej w odbiorze formie. Czytaj przy dobrej kawie.