Dołącz do Akademii

Nabór startuje już 22 maja


Nie przegap startu nowego naboru!

Uzyskaj dostęp do materiałów, które pomogą Ci doszlifować Twoją ofertę tak, by podbić serca klientów. Tutaj dowiesz się jak promować swój fotograficzny biznes i zwiększać wartość swoich usług fotograficznych.

Zapisz się i nie przegap!

Otwarcie naboru poprzedzi wydarzenie specjalne: Tydzień Ogarniętego Fotografa (16-22 maja 2022). Podczas webinarów na żywo dowiesz się jak dodać skrzydeł Twojej marce foto! Ogarnij obsługę klienta, sprzedaż, organizację swojej pracy i... zarabiaj więcej. Poznaj szczegóły...

Klikając "Zapisuję się na webinary" zapisujesz się na newsletter i wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Crystal Albums, (adres 42-400 Zawiercie, ul. Amatorska 20) informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej oraz na wykorzystanie komunikacji e-mail w celach marketingowych zgodnie z polityką prywatności.

Polityka prywatności

Przekonaj się, jak wiele da Ci
 członkostwo w Akademii

Uzyskaj dostęp do kursów, webinarów i narzędzi, które pozwolą Ci promować swój fotograficzny biznes i zwiększać wartość usług w oczach Twoich klientów. Zadbaj o każdy szczegół i przejdź do segmentu premium.

Family Unposed: Rodzinna fotografia dokumentalna

Rozbuduj swoją ofertę o sesje oparte na autentyczności! Wykorzystaj nowy trend i niszę do zagospodarowania. Kurs opracowali Ola i Łukasz Klimkowie (Pixelheart Studio).

Jak przygotować wzorową ofertę? (kurs)

Podbij serca klientów pokazując to, co oferujesz w przemyślany i skuteczny sposób. Poznaj zarówno merytoryczne jak i techniczne aspekty wzorowej oferty.

Więcej...

Jak sprzedawać albumy? (kurs)

Rozbuduj swoją ofertę i zyskaj na solidnych marżach. Naucz się promować produkt w szerszym zakresie i poznaj strategie cenowe. 

Więcej...

Jaki powinien być album pokazowy? (mini-kurs)

Zobacz jak najlepiej wykorzystać pokazówkę do promowania swoich usług. Dowiedz się jak ją rozplanować.

Więcej...

Jak zaprojektować i zamówić album (mini-kurs)

Ogarnij kreator i stwórz piękny produkt! Poznaj kompletny proces projektowania i zamawiania albumu.

Więcej...

Świąteczne mini-sesje last minute

W krótkim czasie zorganizuj świąteczne mini-sesje i zarób na nich dobre pieniądze. Kurs opracowała Barbara Gepert (Agrafka Foto).

Więcej...

Makiety produktów Crystal Albums

W magiczny sposób umieść fotografie z Twoich sesji obok produktów Crystal Albums, którego fizycznie nie posiadasz. Zaprezentuj je Twoim klientom na Twoich profilach, w stories, na stronie, czy tez w ofercie.

Więcej...

Szablony ofert usług foto

89 slajdów w formacie PowerPoint i Keynote, które możesz łatwo dopasować do swoich potrzeb. Zawierają fotografie, które możesz wykorzystać oraz propozycje tekstów i pakietów.

Więcej...

Margo knows BEST... (stała seria)

Czyli odpicuj swoją obsługę klienta! W tym cyklu Margo stara się rozwiązać najtrudniejsze sytuacje, jakie mogą wyniknąć przy współpracy fotografa z klientem.

Odcinki premierowo wcześniej – tylko w Klubie Crystal Academy.

Obejrzyj na YouTube

Spotkania fotograficzne na żywo

Regularne spotkania w fotograficznym gronie! Pokaż się – włącz kamerkę i pogadajmy o codziennych wyzwaniach w fotograficznej pracy. Wymieńmy doświadczenia i podzielmy się wskazówkami. 

Materiały pomocnicze

Szablony, checklisty, dokumenty... Znajdziesz tu sporo gotowych plików do wykorzystania w Twojej pracy.

Zapisy transmisji LIVE

Posłuchaj rozmów z ekspertami. Praktyczne porady na temat prowadzenia i promowania fotograficznego biznesu oraz ogarnianie lajfstajlu fotografa.

eBooki

Krótsze niż kobylaste książki, ale za to przepełnione samą esencją wiedzy – zamkniętą w uporządkowanej i przyjemnej w odbiorze formie. Czytaj przy dobrej kawie.

Nabór startuje już 22 maja o godz. 19:00

Czyli dokładnie za:

00

Dni

00

Godz.

00

Min.

00

Sek.