MASTERCLASS 

Silna fotografka: 
Marika Wrońska

 

Osiągnij wewnętrzny spokój i pewność w fotograficznej pracy. Wykorzystaj podstawowe narzędzia psychologiczne. 


Twoją przewodniczką będzie Marika Wrońska – fotografka rodzinna, z wykształcenia psycholog. Premiera kolejnej edycji już w 2023 roku.

Nie przegap premiery NOWEJ EDYCJI! 
Zapisz się, a otrzymasz:


✅ Szczegółowe informacje o masterclassie
🎁 Specjalną zniżkę w dniu premiery
🚨 Powiadomienie o premierze
🎓 Kilka darmowych lekcji

Klikając "Wysyłaj mi informacje o tym masterclassie!" zapisujesz się na newsletter i wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Crystal Albums, (adres 42-400 Zawiercie, ul. Amatorska 20) informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej oraz na wykorzystanie komunikacji e-mail w celach marketingowych zgodnie z polityką prywatności.

Polityka prywatności

Z czego będzie się składał Masterclass?

Lekcje wideo

Podstawa wiedza i podejście w pigułce – do odtworzenia o każdej porze dnia i nocy.

Workbook

Zbiór ćwiczeń, dzięki którym wprowadzisz porządki w swoim podejściu do fotograficznej pracy.

Grupa wsparcia

Dostęp do zamkniętej grupy, gdzie wraz z innymi uczestnikami wspieramy się, motywujemy i pomagamy.

Witaj, jestem Marika!


Wykonuję zdjęcia rodzinne już od 8 lat, a z wykształcenia jestem psychologiem dziecięcym. Choć nigdy nie zdecydowałam się pracować w swoim wyuczonym zawodzie, to właśnie wiedza i umiejętności zdobyte podczas studiów pozwoliły mi przezwyciężyć wiele barier w życiu osobistym, a także w pracy z drugim człowiekiem stojącym przed moim aparatem.

Jestem introwertykiem, a praca z ludźmi, wymagała u mnie przełamania się na wielu płaszczyznach. Do tego stres, adrenalina i odbudowanie wiary w siebie zburzonej w młodości. Jestem idealnym przykładem, że można się przełamać, jeśli tylko podejmiesz taką decyzję i chcesz zawalczyć o siebie.

Wiedza psychologiczna dała mi narzędzia do spoglądania szerzej na perspektywę i głębiej, w duszę i emocje drugiego człowieka. Pracując z ludźmi, głównie z rodzicami i ich maluchami, zaczęłam uwzględniać przede wszystkim ich osobowości oraz komfort, otaczając ich zawsze całkowitym szacunkiem. Paradoksalnie nie zdjęcia stały się dla mnie celem samym w sobie, a przede wszystkim CAŁE DOŚWIADCZENIE tej rodziny przed, w trakcie i po sesji.

Praca fotografa, w jednoosobowej działalności nauczyła mnie wykorzystywania wiedzy psychologicznej w zarządzaniu sobą i swoim czasem. Chcę Ci pokazać jak możesz rozmawiać ze swoim wewnętrznym krytykiem, jak odbudować i wzmocnić poczucie wartości, by stać się lepszym człowiekiem - nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla siebie samego.

Praca w pojedynkę, często z bagażem emocji klientów, wymaganiami wobec siebie i natłokiem pracy może rzutować na Twoje samopoczucie i nastrój. A z kolei nastrój i samopoczucie wpływają na Twoją efektywność w pracy. Dlatego tak ważne jest nauczyć się zadbać o podstawowe aspekty.

Pokażę Ci jak lepiej możesz rozumieć siebie, by działać jeszcze skuteczniej.

Wierzę, że wyniesiesz z tego masterclassu to czego właśnie na ten moment potrzebujesz.

Polityka prywatności