MASTERCLASS 

Feel the story: 
Marzena Hans

 

Naucz się tworzyć wciągające historie w fotografii ślubnej i rodzinnej.Opowiadaj tak, by klienci marzyli o zostaniu Twoimi bohaterami!

Nazywam się Marzena Hans i zajmuję się fotografią od prawie 20 lat. Działam pod marką AJEM stories. W tym Masterclassie dzielę się moim doświadczeniem, wiedzą i podejściem do pracy jako fotograf. Wierzę, że wszystko co przygotowałam pomoże Ci znaleźć Twoją fotograficzną drogę i wyróżnić się na tle innych.

Mój masterclass będzie miał swoja premierę już wkrótce w Klubie Crystal Academy. 

Darmowe lekcje! Zapisz się


Dzięki zapisowi otrzymasz:
🎁 Specjalną zniżkę w dniu premiery
📄 Darmowe lekcje zw. z tematyką masterclass
👩‍💻 Dostęp do zamkniętego webinaru
✅ Szczegółowe informacje o masterclassie

Klikając "Powiadamiaj mnie o tym masterclassie!" zapisujesz się na newsletter i wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Crystal Albums, (adres 42-400 Zawiercie, ul. Amatorska 20) informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej oraz na wykorzystanie komunikacji e-mail w celach marketingowych zgodnie z polityką prywatności.

Z wykształcenia jestem fotografką i jest to moje główne zajęcie zawodowe. W 2019 roku zostałam wyróżniona na liście 100 najlepszych fotografów ślubnych Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych ISPWP. W 2018 zajęłam 1 miejsce w konkursie prestiżowego Rangefinder Magazine w kategorii Fotografia Rodzinna, a w 2020 roku zostałam laureatką 1 miejsca w konkursie fotograffi streetowej Urban Photo Awards w Trieste. Pracuję jako fotografka ślubna, rodzinna oraz zajmuje się artystycznymi projektami dokumentalnymi.

Polityka prywatności