MASTERCLASS 

Feel the story: 
Marzena Hans

 

Naucz się tworzyć wciągające historie w fotografii ślubnej i rodzinnej.Opowiadaj tak, by klienci marzyli o zostaniu Twoimi bohaterami!

Nazywam się Marzena Hans i zajmuję się fotografią od prawie 20 lat. Działam pod marką AJEM stories. W tym Masterclassie dzielę się moim doświadczeniem, wiedzą i podejściem do pracy jako fotograf. Wierzę, że wszystko co przygotowałam pomoże Ci znaleźć Twoją fotograficzną drogę i wyróżnić się na tle innych.

Mój masterclass będzie miał swoja premierę już wkrótce w Klubie Crystal Academy. 

2 edycja już wkrótce. 
Zapisz się, żeby nie przegapić!


Dzięki zapisowi otrzymasz:
👩‍💻 Powiadomienie o starcie nowej edycji
🎁 Specjalną zniżkę w dniu premiery masterclassu
📄 Darmowe lekcje zw. z tematyką masterclass

✅ Szczegółowe informacje o masterclassie

Klikając "Powiadamiaj mnie o tym masterclassie!" zapisujesz się na newsletter i wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Crystal Albums, (adres 42-400 Zawiercie, ul. Amatorska 20) informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej oraz na wykorzystanie komunikacji e-mail w celach marketingowych zgodnie z polityką prywatności.

Z wykształcenia jestem fotografką i jest to moje główne zajęcie zawodowe. W 2019 roku zostałam wyróżniona na liście 100 najlepszych fotografów ślubnych Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych ISPWP. W 2018 zajęłam 1 miejsce w konkursie prestiżowego Rangefinder Magazine w kategorii Fotografia Rodzinna, a w 2020 roku zostałam laureatką 1 miejsca w konkursie fotograffi streetowej Urban Photo Awards w Trieste. Pracuję jako fotografka ślubna, rodzinna oraz zajmuje się artystycznymi projektami dokumentalnymi.

Gabriel Gmurczyk,
gabrielgmurczyk.com

 

„Fotografuję zawodowo ponad 10 lat. Mimo takiego stażu, są fotografowie, którzy nadal mnie inspirują, motywują i których podziwiam. Tacy, których można nazwać artystami. Jedną z takich osób jest Marzena Hans. Niesamowita postać polskiej sceny fotograficznej. Od zawsze zazdrościłem jej pracowitości, niesztampowych pomysłów i tego, że mimo pracy w dosyć wypalającej profesji jaką jest fotografia ślubna, potrafi znaleźć czas na organizację targów, warsztatów, spotkań i co najważniejsze, na swoje projekty fotograficzne. Niecodzienne i często zaangażowane społecznie. Ja, wstyd przyznać, po zakończeniu sezonu, najchętniej rzuciłbym aparat w kąt na kilka miesięcy. Wystarczy mi jednak spojrzeć na personalne portfolio Marzeny, by od nowa poczuć chęć odkrywania świata, w chociażby codziennym życiu. Podsumowując: Marzena to wrażliwa, empatyczna, pracowita i niesamowicie kreatywna artystka. Jestem szczęściarzem, że mogłem poznać ją osobiście :)”

Kamil Błaszczyk,
kamilblaszczyk.pl

 

„Marzenę i jej pracę obserwuję od wielu lat. Cenie ją za niebanalne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość i sposób w jaki przedstawia historię w reportażu ślubnym. Jestem fotografem ślubnym z 11 letnim doświadczeniem. Każdy z nas na swojej drodze dochodzi do ściany na swojej fotograficznej ścieżce.  Szukamy czegoś nowego, co sprawi, że wyróżnimy się lub rozwiniemy nasze skrzydła na nowo! I tu z pomocą przyszły mi porady Marzeny, nasze długie rozmowy o fotografii, progresie, podejściu do robienia zdjęć, jak i też uniknięciu wypalenia zawodowego, które dopada wielu z nas. Niezależnie na jakim etapie swojego fotograficznego rozwoju jesteś, ten masterclass na pewno Ci pomoże, podobnie jak mnie prywatny mentoring z Marzeną, który zmienił moje podejście do wielu fotograficznych aspektów.”

Michał Najberg,
vascoimages.pl

 

„Kiedy zaczynałem pracę jako fotograf sześć lat temu, w celu rozpoznania rynku przeglądałem portfolio fotografów ślubnych. Moją uwagę zwróciły wtedy zdjęcia Marzeny. Na fotografiach widoczna była jej duża wrażliwość na światło, na kompozycję, geometrię, emocje, gesty. Potrafiła dostrzec to, czego nie widzieli inni. Marzena jest fotografem poszukującym, ciągle doskonalącym swój warsztat, zmysł obserwacji i umiejetność aranżacji. Przez te 6 lat bardzo rozwinęła się jako fotograf. Obecnie jest nie tylko jednym z najlepszych fotografów w Polsce, ale też zyskuje uznanie na świecie, o czym świadczą liczne nagrody w konkursach fotograficznych. Marzena to człowiek orkiestra. Organizuje warsztaty fotograficzne i targi ślubne, które cechuje dbałość o każdy detal. Jest perfekcjonistką. Wkłada mnóstwo serca we wszystko, czego się podejmuje. Znakomity warsztat, duże doświadczenie, otwartość na ludzi i sztukę w połączeniu ze świetnie opanowanymi zdolnościami biznesowymi sprawiają, że warto posłuchać Marzeny niezależnie, czy jesteś początkującym czy doświadczonym fotografem.”

Polityka prywatności