Dołącz do Akademii

Poznaj kompletny proces sprzedaży albumów


Dowiedz się jak skutecznie sprzedawać albumy oraz inne produkty i zwiększać swoje zarobki w branży foto. A jeśli już sprzedajesz – doszlifuj ten proces do perfekcji.

Dołącz do Akademii

Klienci nie kupują od Ciebie albumów?

Nie wiesz od czego zacząć, żeby włączyć albumy do swojej oferty?

Próbujesz, ale Twoje propozycje są ciągle odrzucane?

Masz wątpliwości jak przedstawiać produkty w Twojej ofercie?

W efekcie:

Pozbawiasz się szansy na dodatkowy zarobek

 

Nie podnosisz rangi swoich usług

 

Konkurujesz z innymi wyłącznie zdjęciami, a nie kompletną obsługą

POZNAJ NASZ KURS „JAK SPRZEDAWAĆ ALBUMY”

Pomożemy Ci sprzedawać
i zwiększać Twoje zarobki

Jak włączyć album
do swojej oferty?


To podstawowa zagwozdka. Dlatego klarownie przedstawimy Ci opcje, które masz oraz ich plusy i minusy. Samodzielnie zdecydujesz, który sposób sprzedaży będzie dla Ciebie najlepszy. Zaczniesz swoją drogę w kierunku segmentu premium. 🛣

Jak promować albumy w swoich social mediach, czy na stronie?


Bez odpowiedniego prezentowania produktów na Twoich profilach będzie Ci ciężko przekonać Twoich klientów do produktów, które pierwszy raz widzą na oczy. Pokażemy Ci konkretne sposoby na włączenie albumów i innych produktów w opowiadanie o Twoich usługach. Tak, żeby stały się ich naturalną częścią. 📱

Kiedy i w jaki sposób prezentować produkty klientom?


Prezentowanie albumów nie ma nic wspólnego z „wciskaniem” ludziom czegoś, czego nie potrzebują. Produkty to integralna część usługi foto, dlatego koniecznie przedstaw je klientom tak, by zrozumieli wartość i sens stojące za nimi. Wszystko sprowadza się do wielu istotnych detali – w kursie poznasz je wszystkie i nigdy więcej się nie „zatniesz”. 🤩

Jak dostarczyć albumy klientom?


Sprzedaż nie kończy się na wystawieniu faktury. Liczy się kompletne doświadczenie, które serwujesz swoim klientom, a moment dostarczenia albumu jest niezwykle ważny. Pokażemy Ci na co zwrócić szczególną uwagę, żeby Twoi klienci zachwycili się efektem Waszej współpracy i stali się swoistymi „ambasadorami” Twojej marki foto. 👏

Stopniowo ulepszaj swój proces sprzedaży Sporo tego, prawda? Dlatego najlepiej, jeśli kolejne ulepszenia rozłożysz sobie w czasie.


Poprawiając to tu, to tam – rozwijaj swoją sprzedaż produktów i ulepszaj swój biznes foto. Z modułów wybierz ten aspekt, na którym najbardziej Ci zależy i działaj. A potem wróć do kursu, obejrzyj inny moduł i znowu – coś ulepsz. 

 

Zdobądź dodatkowe
20% rabatu na wszystkie produkty Crystal Albums 


Wykonaj proste zadanie, które pomoże rozwinąć Twoją markę foto. Weź udział w #crystalczelendż! 

Weź udział

Wyzwanie trwa jeszcze:

00

dni

00

godz.

00

min.

00

sek.

CZEŚĆ!

Sprzedażą albumów
zajmujemy się od lat

 

Andrzej Słowik

Od lat tworzę doszlifowane produkty. Prowadzę Crystal Albums od 2010 roku. W ciągu kilku lat kompletnie przeobraziłem firmę poprzez stworzenie nowej oferty, procedur, sposobu działania i przeprowadzając wiążący się z tym wszystkim rebranding. Dziś, bazując na tym doświadczeniu pomagam fotografom rozwijać ich kreatywne biznesy.

Małgorzata Margo Słowik

Jestem ambitną fotografka z parciem na ulepszanie – zarówno warsztatu jak i oferty. Zaczęłam zajmować się fotografią w 2010 roku. Od tamtej pory doskonalę swoje techniki sprzedażowe, ale też łączę prowadzenie biznesu przynoszącego zyski z emocjonalną duszą artysty. Dzielę się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami z innymi fotografami w ramach pracy w Crystal Albums.

Plan kursu

Zobacz jakie tematy zostaną poruszone w kursie.

Poznaj kompletny proces sprzedaży albumów


Dowiedz się jak skutecznie sprzedawać albumy oraz inne produkty i zwiększać swoje zarobki w branży foto. A jeśli już sprzedajesz – doszlifuj ten proces do perfekcji.

Dołącz do Akademii