Po co Ci album pokazowy?
Jak przygotować?
Pomoc

ALBUM POKAZOWY

Twój klucz do rozwinięcia biznesu foto


Wejdź na drogę do dodatkowego zarobku. Uzyskaj dostęp do wiedzy i wskazówek w Crystal Academy. A do tego usprawnij obsługę sesji dzięki Photonesto.

Zamawiam – nie mam jeszcze projektu albumu ❌
Zamawiam – mam już projekt albumu ✅

Zarabiaj na produktach fizycznych w ramach Twoich usług


Sesja i zdjęcia to jedno, a forma ich dostarczenia to drugie. Prezentowanie Twoich zdjęć w najwyższej jakości oprawie wyniesie Twoje usługi na wyższy poziom i otworzy Ci furtkę do dodatkowego zarobku. Album pokazowy to podstawowe narzędzie, które pomoże Ci rozwinąć sprzedaż produktów fizycznych w ramach Twoich usług foto. 

 

Rozwijaj biznes dzięki kursom i materiałom pomocniczym


Stań się fotografem premium i zarabiaj więcej. W Crystal Academy pokażemy Ci jak uniknąć pułapek w fotograficznej pracy, w jaki sposób zacząć zarabiać satysfakcjonujące stawki i wydobyć pełną radochę z tego co robisz. Sięgnij do kilkudziesięciu godzin materiałów wideo przygotowanych specjalnie dla fotografów.

 

Zamawiając album pokazowy otrzymasz 365 dni dostępu do Crystal Academy.

Przyspiesz obsługę Twoich klientów i zaoszczędź czas

 

Photonesto to narzędzie, które pozwoli Ci udostępniać zdjęcia swoim klientom w postaci bezpiecznej internetowej galerii zdjęć zabezpieczonej hasłem lub w postaci sesji prywatnych do sprzedaży zdjęć on-line. To idealne narzędzie do przekazywania reportaży ślubnych lub obsługi sesji rodzinnych, noworodkowych, czy biznesowych.

Zamawiając album pokazowy w Crystal Albums otrzymasz unikalny kod rabatowy, który pozwoli Ci zakupić sesje w Photonesto 15% taniej! Kod rabatowy możesz wykorzystać do 30.11.2023.

 

Podkreśl segment premium Twoich usług

Doszlifuj swoją fotograficzną markę. Prezentowanie Twoich zdjęć w najwyższej jakości oprawie wyniesie Twoje usługi na wyższy poziom.

Rekwizyt do komunikacji w Twoich social mediach

Łatwo pokaż klientom co możesz im zaoferować. Dużo łatwiej opowiadać o albumie, trzymając go w ręku, niż nie posiadając go :)

Dodatkowy zarobek dzięki produktom

Sesja i zdjęcia to jedno, forma ich dostarczenia to drugie. Wykorzystaj w 100% potencjał usług foto, które dostarczasz i pozwól sobie na dodatkowy zarobek. Album pokazowy to podstawowe narzędzie, które Ci w tym pomoże.

Album pokazowy musi spełnić przynajmniej 1 z 2 warunków:

 

photo

Minimum 2 różne sesje w środku (np. 2 różne pary, 2 różne rodziny.)

 

photo

Tytuł na okładce – grawer, tłoczenie lub nadruk UV. Musi być to napis „Album pokazowy” lub „Portfolio”

Możesz zamówić maks. 3 albumy pokazowe w ciągu roku


Możesz zamówić wszystkie 3 albumy pokazowe od razu, lub też w osobnych zamówieniach.

Każde oddzielne zamówienie pozwala Ci odnowić dostęp do Crystal Academy. Po złożeniu zamówienia na kolejny album pokazowy 365 dni dostępu będzie odliczane od nowa.

Przykład: jeśli od 20 stycznia 2022 posiadasz dostęp na 12 miesięcy, a 10 marca 2022 zamówisz kolejny album pokazowy, wtedy Twój roczny dostęp zostanie odnowiony. W efekcie Twoje konto Crystal Academy zmieni datę wygaśnięcia z 20 stycznia 2023 na 10 marca 2023.

Jaki powinien być album pokazowy?


Wyjaśnimy Ci wszystko w 47 minut. Zobacz jak najlepiej wykorzystać pokazówkę do promowania swoich usług. Dowiedz się jak ją rozplanować. Przetrzyj sobie drogę do dodatkowego zarobku!

► Obejrzyj mini-kurs

Jaki zaprojektować album w kreatorze Crystal Albums?


Ogarnij nasz kreator i stwórz piękny produkt! Szybko i konkretnie pokażemy Ci jak wszystko działa.

► Obejrzyj mini-kurs

ALBUM POKAZOWY

Twoje portfolio i klucz do Crystal Academy


Wejdź na drogę do dodatkowego zarobku. Uzyskaj dostęp do wiedzy i wskazówek w Crystal Academy. A do tego usprawnij obsługę sesji dzięki Photonesto.

Zamawiam – nie mam jeszcze projektu albumu ❌
Zamawiam – mam już projektu albumu ✅